Każda impreza czy ze znajomymi czy rodziną, firmowa albo prywatna, pozostaje w pamięci na długo, dlatego warto uwieczniać te chwile również na fotografii, żeby móc do nich wrócić po latach. Nie oznacza to jednak, że wszystkie muszą być takie same. Zadbaj, by na twojej imprezie zdjęcia były niepowtarzalne.

Filtry w telefonach, aparaty na statywie

W dobie wszechobecnych smartfonów, w których każdy ma dobrej jakości aparat fotograficzny, można się umówić z gośćmi, żeby robili każdy robił zdjęcia kiedy i czemu chce. Można umówić się, że wszystkie będą w odcieniach szarości albo w sepii, tym bardziej jeśli impreza jest tematyczna i wszyscy są ubrani na przykład w stylu lat 30. Fotki z imprez będą wtedy wyróżniać się wśród innych, a w przyszłości oglądając je od razu będziesz wiedział, kiedy były robione. Możecie stworzyć album na specjalnych stronach internetowych lub po prostu wykorzystać dostępne portale społecznościowe, żeby wzajemnie rozpowszechnić je między sobą. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie aparatu w jednym miejscu na statywie, gdzie każdy może podejść i zrobić zdjęcia. Na pewno będzie to miejsce, do którego goście będą podchodzić najczęściej.

Dedykowana ścianka, a może fotobudka?

Ostatnim hitem stały się specjalne ścianki, na których można robić zdjęcia. Wykonanie jest bardzo proste i możemy to zrobić samodzielnie, przypominają one ścianki, na których zdjęcia robią sobie gwiazdy filmu czy muzyki na światowych przyjęciach. Na niej można umieścić nazwę imprezy, datę oraz na przykład zdjęcia gości, tak naprawdę ogranicza nas tu tylko wyobraźnia. Coraz częściej organizatorzy sięgają również po fotobudkę. Jeśli się na nią zdecydujemy to możemy być pewni, że nasze fotki z imprez będą fantastyczne. Przede wszystkim goście od razu będą je mieli w ręku. Zrobienie zdjęć zajmuje kilka minut, a za każdym razem otrzymujemy dwa komplety po cztery sztuki. Możemy się nimi podzielić i zostawić sobie na pamiątkę. Co więcej, aby urozmaicić fotografię razem z fotobudką przywożone są różnego rodzaju gadżety. Tym samym możemy przebrać się w zabawne kapelusze, okulary czy inne dodatki. Oprócz innych zdjęć mamy też świetną zabawę przez cały czas, jak fotobudka znajduje się na imprezie. No i goście mają co wspominać.